Barátságos edző mérkőzések

A Reményhír Sport Egyesület immár 4. évadát zárja a Békés vármegyei MLSZ központ által szervezett mérkőzéseken az U13 és az U11-es csapatával. Az idei szezon is jól sikerült és mindkét csapat sokat fejlődött. A gyerekek és edzők lelkes munkája, befektetése látványos eredményekkel szolgálnak.

Az U11-es csapat mérkőzéseinek szervezése a Gyulai Körzetközpont feladata. Olyan jó kapcsolat alakult szervezetink között, hogy a Körzetközpont az évad során barátságos edző meccsre hívta játékosainkat. Ezt a meghívást viszonozta egyesületünk is, melyre június 14-én került sor. A barátságos mérkőzésre eljöttek a gyerekek szülei is, így nézők is akadtak szép számmal. A vendéglátás során a résztvevők megnézhették az üzemben tartott pályánkat. A barátságos vetélkedőt egy közös szendvicses vacsora zárta. Mely gyorsan elfogyott a sok mozgás után. Ezzel a programmal zárta egyesületünk a tavaszi évadot.